Skialp v posledných rokoch naberá na popularite. Skialpová výstroj nieje zrovna lacná záležitosť a ak neviete, či vás to bude baviť je lepšie si skialpinistickú výstroj radšej požičať a tak sa s týmto typom lyžovania najskôr zoznámiť. 

Naša požičovňa skialpu je zariadená novými modelmi Dynafit. Skialpové lyže Dynafit a taktiež lyžiarky. Pred požičaním je lepšie si výstroj dopredu zajednať, hlavne čo sa týka víkendov a prázdnin. Taktiež ak vám to čas umožní je možné pri zajednaní vopred odskúšať skialpové lyžiarky, nechať váhu a výšku aby sme konkrétne kusy vám vedeli rezervovať na vymi vybraný dátum a čas. Kompletnú skialpovú výstroj Vám takto vieme nachystať už nastavenú na vašu veľkosť nohy a váhu. 

Našu požičovňu skialpu nájdete na našej predajni VEREDA sport v Považskej  Bystrici. Služby našej požičovne využívajú aj zákazníci zo širšieho okolia Dubnice, Ilavy, Trenčína, Žiliny a podobne. 

Zapáči sa vám skialpinizmus po požičaní výstoje a chcete si ho následne kúpiť? Ak sa tak stane bezprostredne po požičaní výstroje odrátame Vám požičovné z ceny Skialpového setu. 

Doručenie tovaru až k Vám domov
Overený obchod na Heureka.sk
Rýchle doručenie
Garancia najnižších cien