Bootfitting

Bootfittingu sa venujeme najmä v oblasti lyžiarok ale taktiež sa staráme aj o bootfitting turistickej obuvi. Dôležitou informáciou pre zákazníka v prípade nekomfortu v lyžiarke alebo turistickej obuvi je, že veľa problémov sa dá riešiť na predajni a netreba hneď kupovať nové topánky alebo lyžiarky. 
Dôležitou súčasťou samotného bootfittingu je aj 3D diagnostika došlapu. Na diagnostiku došlapu používame kamerový skener FootBalance, ktorý vyhodnoduje došlap a potencionálne riziká zranenia.

Bootfitting lyžiarok pozostáva z viacerých možností ako customizovať lyžiarku, tak aby zabezpečovala maximálny komfort.  
 - vypekanie vnútornej papuče
 - tvarovanie samotného skeletu 
 - zbrusovanie vnútra skeletu 
 - tvarovanie vnútornej vložky na mieru

Bootfitting turistickej obuvi je možné aplikovať vtedy ak vás topánka niekde tlačí jej tvarovaním. Pri tomto tvarovaní sú obmedzené možnosti, no čo je technicky len trochu možné, to spravíme. Druhou možnosťou ako customizovať turistickú, halovú, prípadne bežeckú obuv je tvarovaná vložka na mieru. Samozrejme je možné tieto vložky použiť aj do korčulí, lyžiarok a akýchkoľvek iných topánok.

Ak máte otázky k riešeniu problémov s komfortom vašich nôch neváhajte sa na nás obrátiť na kamennej prevádzke VEREDAsport v Považskej Bystrici alebo na nižšie uvedené kontaktné údaje.

e-mail: obchod@veredasport.sk
tel. kontakt: 042/4361464

Ľutujeme, táto kategória je momentálne ešte prázdna! Pracujeme na nej.
Doručenie tovaru až k Vám domov
Overený obchod na Heureka.sk
Rýchle doručenie
Garancia najnižších cien