Servis lyží

Pre tých, ktorí si chcú servisovať svoje lyže je možnosť využitia našich služieb v oblasti servisu a údržby lyží. Lyže, či už boli kúpené u nás alebo nie, servisujeme strojovo.
Pre tých, ktorí sú zaťažení na ručný servis, ponúkame aj možnosť ručného individuálneho servisu.
Vaše lyže prinesiete k nám na predajňu kde ich preberieme a po dohode navrhneme variantu servisu vhodnú pre Váš typ a spôsob jazdy, samozrejme pri zohľadnení kvalitatívnej kategórie lyží.

Máme mnoho spokojných zákazníkov z okolia Považskej Bystrice a taktiež z lokalít ako je Púchov, Bytča, Rajec, Dubnica nad Váhom, Ilava, Trenčín, Nové Mesto nad Váhom a Žilina.

Typy servisu:


L Y Ž E

1. MALÝ SERVIS - naostrenie hrán a navoskovanie za tepla. Robí sa väčšinou niekoľkokrát do roka aby sa udržali hrany stále ostré. Tento typ servisu neobzahuje zalievanie rýh na sklznici. 
CENA: 20 €

2. VEĽKÝ SERVIS - naostrenie hrán, zaliatie rýh na sklznici, navoskovanie za tepla a pri niektorých typoch lyží (kde je to vhodné) aj tuning hrán.
CENA: 28 - 35 € 

3. PROFI SERVIS - štruktúra a ručné voskovanie
CENA: 40 - 50 €


D E T S K É   L Y Ž E

1. MALÝ SERVIS
- naostrenie hrán a navoskovanie za tepla. Robí sa väčšinou niekoľkokrát do roka aby sa udržali hrany stále ostré. Tento typ servisu neobzahuje zalievanie rýh na sklznici. 
CENA: 15 €

2. VEĽKÝ SERVIS - naostrenie hrán, zaliatie rýh na sklznici, navoskovanie za tepla a pri niektorých typoch lyží (kde je to vhodné) aj tuning hrán.
CENA: 20 € 

MONTÁŽ VIAZANIA
CENA: 15 - 30€

NASTAVENIE VIAZANIA
CENA: 5 - 10€

MONTÁŽ SKIALPOVÉHO VIAZANIA
CENA: 40€

S N O W B O A R D

MALÝ SERVIS - naostrenie hrán a navoskovanie za tepla. Robí sa väčšinou niekoľkokrát do roka aby sa udržali hrany stále ostré. Tento typ servisu neobzahuje zalievanie rýh na sklznici. 
CENA: 20€

VEĽKÝ SERVIS - naostrenie hrán, zaliatie rýh na sklznici, navoskovanie za tepla a pri niektorých typoch lyží (kde je to vhodné) aj tuning hrán.
CENA: 30 - 45€

DEMONTÁŽ VIAZANIA
CENA: 5€


L Y Ž I A R K Y

BOOTFITTING SKELET
CENA: 15€ / 1 bod

VYPEKANIE VNÚTORNEJ PAPUČE
CENA: 15€

 

  • individuálne úkony ako sú montáž viazania (na nové lyže kúpené u nás je grátis), oprava sklznice lepením, a podobne sa cena určuje individuálne podľa zložitosti a časovej náročnosti úkonu.
  • Pri servise pristupujeme k lyžiam s rešpektom a dbáme na to, aby úbytky na materiáli (hrany a sklznica) boli čo najmenšie. Zároveň by som však rád zdôraznil, že je lepšie dávať lyže na servis pravidelnejšie ako raz za 2 roky či dlhšie. Pri pravidelnom servise nie je potrebné uberať z materiálu lyže veľa a zároveň si lyže priebežne udržujete v dobrom stave, čo prispieva k lepšej pohode a istote pri jazde a to hlavne na ľade.
Doručenie tovaru až k Vám domov
Overený obchod na Heureka.sk
Rýchle doručenie
Garancia najnižších cien