Kto sme 

Sme na trhu od roku 2003. Začiatky boli spojené s distribúciou a veľkoobchodom. Postupne sme otvorili maloobchodnú predajňu a následne e-shop na ktorom sa momentálne nachádzate. Postupom času sme zmenili právnu formu zo živnosti na s.r.o - čku VEREDA trade, s.r.o. 
Patríme medzi najväčších predajcov turistickej obuvi v okolí Trenčína až po Žilinu pričom naše portfólio tvoria značky Salewa, Lowa, Asolo, Planika, Dynafit, Oncloud, Garsport. V zime sa venujeme zjazdovému lyžovaniu a bežkám. Sme jediný servis lyží od Trenčína po Žilinu. 

V roku 2019 sme prešli zmenou názvu eshopu z dotsport.sk na veredasport.sk

Prečo nakupovať u nás?

 

• Garancia vrátenia peňazí.

• Overený obchod.

• Bezpečný nákup

• Sme zameraní na značku Salewa. - testovanie a recenzie produktov

Poradenstvo

Nemusíte byť odborník na to, aby ste si vybrali to čo potrebujete. Neviete sa rozhodnúť ktorý produkt je pre vás vhodný? Povedzte nám vaše potreby a my vám poradíme pri výbere tak aby produkt spĺňal vaše požiadavky. Množstvo produktov, ktoré predávame, sami používame a takžiež zbierame informácie od zákazníkov, ktorí si produkty už kúpili.

Platby a doprava

Môžete si zvoliť viaceré typy platieb, od platby v hotovosti na prevádzke kamennej predajnie, cez bankový prevo, či platbu platobnou kartou a taktiež dobierkou. Viaceré varianty prepravných spoločností, tak aby vám doručenie maximálne vyhovovalo. Kontrola balíka pri doručovani.

Výhody registrácie, Doprava zdarma a VÝMENA ZDARMA

Registrácia v našom systéme vám dáva nárok 5% zľavy z celého sortimentu. Dopravu zdarma ponúkame pri nákupe nad 50,- € a pri vybraných produktoch ponúkame službu VÝMENA ZDARMA.

Viac o našich aktivitách mimo eshopu nájdete na www.veredasport.sk

 

    

Rasťo Gallo - Rastik

Poradca v oblasti campingu, lyží a hardwearu. Inštruktor lyžovania, rodák z pod Tatier.

 

 

     

Andrejka Kostelanská - Ovko

Fakturácia, zákaznícky servis a odborníčka na oblečenie.  

 

Anička

Ekonomické záležitosti 

 

 

Peter Fapšo - Šefino

Zodpovedná osoba

 

Predajňa:

    

 

VEREDAsport... Váš team

Doručenie tovaru až k Vám domov
Overený obchod na Heureka.sk
Rýchle doručenie
Garancia najnižších cien