Servis lyží

Pre tých, ktorí si chcú servisovať svoje lyže je možnosť využitia našich služieb v oblasti servisu a údržby lyží. Lyže, či už boli kúpené u nás alebo nie, servisujeme strojovo. Pre tých, ktorí sú zaťažení na ručný servis, ponúkame aj možnosť ručného individuálneho servisu.

Možnosti ako si dať lyže zoservisovať sú nasledovné:

1, Vaše lyže prinesiete k nám na predajňu kde ich preberieme a po dohode navrhneme variantu sevisu vhodnú pre Váš typ a spôsob jazdy, samozrejme pri zohľadnení kvalitatívnej kategórie lyží.

2, Objednáte mailom alebo telefonicky servis lyží na doručenie kurierom. Táto možnosť je hlavne pre zákazníkov, ktorí nie sú z okolia Považskej Bystrice a prebieha nasledovne: Službu si objednáte na obchod@veredasport.sk alebo na tel. čísle 042/436 14 64. Nachystáte lyže, najlepšie zabaliť do stretch fólie, následne ich vyzdvihne náš kuriér. Po zoservisovaní lyží Vám prídu na vami uvedenú adresu. Typ servisu a doba dodania je upresňovaná mailom, zväčša je to od 3-6 dní aj s dobou prepravy k nám a od nás.

Typy servisu:

1. MALÝ SERVIS - naostrenie hrán a navoskovanie za tepla. Robí sa väčšinou niekoľkokrát do roka aby sa udržali hrany stále ostré. Tento typ servisu neobzahuje zalievanie rýh na sklznici. 
CENA: 17,- Euro

2. VEĽKÝ SERVIS - naostrenie hrán, zaliatie rýh na sklznici, navoskovanie za tepla a pri niektorých typoch lyží (kde je to vhodné) aj tuning hrán.
CENA: 25,- € 

  • pri objednaní servisu priamo na predajni -20% zľava ( za 20,-€ )
  • individuálne úkony ako sú montáž viazania (na nové lyže kúpené u nás je grátis), oprava sklznice lepením, a podobne sa cena určuje individuálne podľa zložitosti a časovej náročnosti úkonu.

 

Pri servise pristupujeme k lyžiam s rešpektom a dbáme na to, aby úbytky na materiáli (hrany a sklznica) boli čo najmenšie. Zároveň by som však rád zdôraznil, že je lepšie dávať lyže na servis pravidelnejšie ako raz za 2 roky či dlhšie. Pri pravidelnom servise nie je potrebné uberať z materiálu lyže veľa a zároveň si lyže priebežne udržujete v dobrom stave, čo prispieva k lepšej pohode a istote pri jazde a to hlavne na ľade.

Ľutujeme, táto kategória je momentálne ešte prázdna! Pracujeme na nej.
Doručenie tovaru až k Vám domov
Overený obchod na Heureka.sk
Rýchle doručenie
Garancia najnižších cien