| Kategória: turistická obuv

Prečo si vybrať LOWU?


LOWA je pôvodom nemecká značka, ktorú založil LOrenz WAgner
Základným pilierom značky je výroba kvalitnej obuvi z kvalitných materiálov.

V súčasnosti firmu LOWA vlastní taliansky majiteľ Tecnica group, no základné piliery produkcie a tak isto i sídlo s výskumom a vývojom zostali na svojich pôvodných miestach.

Lowa používa kože výhradne z alpských kráv, ktorých koža je hrubšia a nieje tak hmyzom poškodená ako kože z argentínskych /južanských/ kráv.

V súčasnosti je značná časť produkcie umiestnená na Slovensko a to pre maximálnu spokojnosť v kvalite práce. Práve preto je Lowa jednou zo značiek s minimom reklamácií. 

Pre značnej časti produkcie lowa používa na spájanie podrážky technológiu vstrekovaného polyuretánu, čo má za následok zvýšenie komfortu a takmer 100% eliminovanie problému s odliepaním podrážky. 

Produkty Lowa sú rozdelené do viacerých modelových rád. Najrozšírenejšia kolekcia ATC je určená pre spotrebiteľa, ktorý hľadá pohodlné topánky, ako na nosenie do mesta, tak i na ľahkú turistiku. V tejto obuvy v pohode zvládnete turistiku, ako je napr. Kriváň, Rysy a pod.

Veľkou výhodou značky je poskytovanie záručného a pozáručného servisu. V prípade, že sa prejaví na obuvi LOWA opraviteľná závada aj po uplynutí záručnej doby, výrobca vie zabezpečiť opravu tejto vady bezplatne. /treba len uhradiť náklady spojené s dopravou/. Opravy sú uskutočňované pracovníkom vyškoleným priamo výrobcom, ktorý navyše má všetky potrebné originálne diely.

Ak však hľadáte obuv ktorá je vhodnejšia na ferratové lezenie prípadne dizajnovo živá skúste Salewu.

Teda okrem záručného a pozáručného servisu je tu ešte faktor nacionality. Pri kúpe topánok LOWA Vás môže tešiť to že ich pre Vás vyrobili Naši slovenskí ľudia, čim im reálne dávate prácu. 

 

Doručenie tovaru až k Vám domov
Výmena veľkosti objednaného tovaru ZADARMO
Garancia doručenia tovaru do 3 pracovných dní
Garancia najnižších cien