| Kategória: Multifunkčná bunda Northfinder

Multifunkčná bunda Northfinder


Novinka v ponuke značky North finder. Ľahká multifunkčná bunda Northkit má až 21 vychytávok a momentálne je najžiadanejšou ľahkou outdoorovou bundou na našom trhu. 

NORTHKIT - najkomplexnejšia núdzová bunda do každého počasia od NORTHFINDER. Navrhli sme ľahkú, všestrannú a zbaliteľnú (pohotovostnú) bundu do každého počasia s množstvom praktických vychytávok pre športového fanatika. Malé vrecko, ktoré máš stále pri sebe, ťa ochráni pred dažďom a vetrom. Ľahký ripstopový materiál s DWR a podlepenými švami ti poskytne až 10000 mm nepremokavosť s priedušnosťou 10000g/24h/m2. Vďaka dodatočným vetracím otvorom na chrbte, v podpazuší a hrudi sa takmer nespotíš. Cyklista získa prístup do zadných vreciek dresu a hrudný pásik je využiteľný aj na fixovanie slúchadiel. Predné vrecká a extra bočné elastické vrecko na fľašu sme doplnili samostatnými vnútornými vreckami pre smart-phone, platobnú kartu a kľúče. Elestická manžeta s fixáciou palca bráni nepríjemnému zhrňovaniu. Rovnako ako jednoručné sťahovače na spodnom leme. Nastaviteľnú kapucňu môžeš zložiť prakticky do goliera. Bezpečnosť strážia 360° reflexné prvky. Rozmer vrecka 220x100 mm s váhou 250 g (L).

 

Ďalšie vychytávky

Ľahký 2-vrstvový ripstop materiál / nepremokavosť 10 000 mm / priedušnosť 10 000 g/m2/24h / ventilácia na hrudniku / priamy prístup k vreckám cyklodresu / ventilácia na chrbte / ventilácia v prieramku / rukáv fixovaný na palci / integrovaná kapucňa / nastaviteľná kapucňa / vrecko na iPhone 6 / reflexné prvky / vrecko na cyklo fľašu / nastaviteľný spodný okraj lemu / všetky švy podlepené / vrecko na platobné karty / zbaliteľná do vnútorného vrecka / vodoodpudivá úprava na povrchu / YKK zipsy / uchytenie pre slúchatká / elastická manžeta / vrecko na kľúče / Váha: 250g (L) / rozmery: 220x100 mm

Doručenie tovaru až k Vám domov
Výmena veľkosti objednaného tovaru ZADARMO
Garancia doručenia tovaru do 3 pracovných dní
Garancia najnižších cien