|

Tenisky UYN - Novinka


Svetová športová výstava ISPO 2020 v Mníchove sa opäť niesla v znamení množstva noviniek vo svete športu. 
Jednou z prekvapivých noviniek sa stala aj obuv z dielne firmy TRERE, ktorá je producentom značky UYN. Vo svojom výskumnom a vývojovom centre AREAS na ploche 3500m2 ktorý disponuje veterným tunelom, 3D scenerom, športovo-medicínskym oddelením a mnohými ďalšími vybaveniami, vyvinuli pohodlnú obuv UYN Shoes. Obuv, ktorá sa vyznačuje komfortom používania, flexibilitou a stabilitou. Základom je zvršok, ktorý je upletený ako ponožka. Jednoducho sa obúva, je antibakteriálny, eco - friendly, ale hlavne vyrobený v Taliansku. 

Z mojej prvotnej reakcie nebol obchodný zástupca značky veľmi nadšený, nakoľko si myslím, že každý má robiť to čo vie a z výroby oblečenia k obuvi je dosť ďaleko. Po celkovom odprezentovaní výhod a silných stránok som si dal prvý pár obuvi UYN na nohu a zostal som mierne zaskočený. V prvom rade jednoduchosťou obúvania a následne komfortom. Topánka prekvapivo dobre držala na nohe a bola príjemne vzdušná. Automaticky mi napadlo, že je to ideálna teniska, ktorú si človek obuje po odbehnutí preteku, maratónu alebo len tak po tréningu. Taktiež jej využitie vidím na dovolenke, kedže sa môže nosiť aj na bosú nohu. Merino vložka zabraňuje tvorbe pachov. Pri nosení na bosej nohe sa však tvorbe pachov nedá úplne zabrániť a preto Uyn prichádza s možnosťou tieto topánky prať v práčke. Obrovskou výhodou je aj Easy-to-pack. To zistíte pri balení na dovolenku, že v kufri zaberú oproti klasickým teniskám výrazne menej miesta. 

Tenisky UYN sa vyrábajú vo viacerých modeloch a farebných kombináciách. Model UYN X-Cross Tune získal zlatú cenu The winner ISPO Award.  

VEREDA sport ako autorizovaný partner značky UYN vám ponúka prvé fyzické predstavenie obuvi UYN už na nočnom behu VEREDA Night run dňa 23.5.2020 v Považskej Bystrici - VEREDA NIGHT RUN 2020 ZRUŠENÝ pre pretvrvávajúce opatrenia ohľadom zdravia populácie.

Prvé modely budú dostupné na prelome júna a júla 2020 aj na našej predajni a e-shope.

Doručenie tovaru až k Vám domov
Overený obchod na Heureka.sk
Rýchle doručenie
Garancia najnižších cien